LP Villa OÜ
Liivaranna tee 3
Kloogaranna, Lääne-Harju vald
Harjumaa, Eesti 76708
Konto andmed:
a/a LHV Pank EE057700771005526164

Kohtade broneerimine toimub läbi DinnerBooking keskkonna, kus saate valida sobiva päeva ja ka kohe broneeringu eest tasuda:
Link asub siin:  Lahepere Villa
Kinkekaardiga broneerimiseks vaata kalendrist eelenvalt sobiv kuupäev ja siis saada meile e-kiri info@laheperevilla.eu

Telefon: +372 533 20 555 (broneeringuid me telefoni teel vastu ei võta. E-K telefon avatud kõnedeks 17-20, N-L 10-15. Muul ajal on telefoniga ühendust saada keeruline, palume e-kiri saata)
E-mail: info@laheperevilla.euElron rongiga Lahepere Villasse!
Balti Jaamast väljub õhtuti ka Tallinn- Kloogaranna rong  (palun vaata ise elron.ee lehelt õige aeg). Rongipeatus on meie juurest linnulennult 300 m, jalutades 5 minutit.
Tagasi saame teie seltskonna viia Paldiski - Tallinn rongi, Klooga peatusesse ca ~21.30  väljuvale rongile. Palun lepi enne kokku, kui soovid rongitakso teenust :)
NB!  Kindlasti vaata www.elron.ee lehelt õiged väljumise ajad ja vajadusel anna teada kui jõuad hiljem enda broneeringu ajast. 

Takso tagasi linna!
Meil on ka sõbralikud kohalikud taksopakkujad, kellega võite ise oma sõidu eelnevalt leppida:
Urmas - 5032515
Vallo - 5049508  ( suurem buss)  www.mikrobuss.ee

Parkimine ja ligipääs:
Palume parkida Ranna tee või Mere tee otsas olevatesse parklatesse või Mere põik tänava äärde. Liivaranna tee ei ole parkimiseks sobilik, palume kinni pidada liiklusmärkidest :)
PS. Meieni toob metsatee, mis on sügisel porine ja talvel lumine. Palume valida sobilikud jalatsid :)


Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.

Ootame Sinu broneeringu päringut ja räägime meie villast lähemalt!
Oleme imepisike pereettevõte ja et teie elamus meie juures ikka meeldejääv oleks, panime kirja ka broneerimistingimused:
  • Broneeringud palume teha läbi DinnerBooking süsteemi või suurema grupi puhul, allpool oleva vormi kauda.Telefoni teel me kohti ei broneeri.
  • Koha tagab ettemaksuarve laekumine (DinnerBookingus maksekaardiga maksmise võimalus, privaatbroneeringutel maksetähtaeg kokkuleppel). Arve on toidu (sh vesi ja kohvi/tee) eest (va eriüritused). Jookide ja lasteprae eest saab tasuda kohapeal sularahas ja kaardiga. 
  • Juhul kui teie broneering tühistatakse meie poolt (tehniline viga broneerimissüsteemis, Lahepere Villa meeskonna haigestumine vmt), laekub DinnerBookingu poolt teile raha tagasi läbi Mastercard või Visa süsteemi, mis võib võtta aega kuni 2 nädalat. Palume sellega arvestada.
  • Broneeringutele (va privaatsete ürituste broneeringud), mis annulleeritakse varem kui 48 h enne üritust, vormistame kinkekaardi või lepime kokku uue kuupäeva. Hiljem kui 48h tehtud broneeringutele kahjuks ettemaksu tagastada ei ole võimalik ning soovitame "piletile" ise uus omanik leida. 
  • Privaatsete ürituste broneeringutasu on tagastatav vaid tühistamistele, mis on tehtud 21 päeva ja rohkem enne ürituse toimumist (va pulmad, mille puhul me ettemaksu ei tagasta).  
  • Palume teavitada erisoovidest (allergiad, talumatused või lastepraad) vähemalt 48 h enne õhtusööki. Kõiki erisusi ei saa me garanteerida.
  • Parkida palume Kloogaranna parklatesse ja sealt meie juurde jalutada. Asume metsas, seega võib tee olla porine ja libe!
  • Palume lemmikloomadele leida õhtuks hoidja. Tuppa ei ole neid kahjuks võimalik lubada. 
  • Pisikesed lapsed (0-4a) on oodatud kaasa reede ja laupäeva pealelõunastel aegadel. Sellekohase märke saate lisada broneeringut tehes.
Peatse kohtumiseni!


SUUNDU BRONEERIMA
Kui Sul on erisoovid või lasteprae (pakume lastele krõbekanapraadi ja desserti, hinnaga 25 EUR) soov, pane see kirja kommentaari või saada meile e kiri . Veendu, et meil on kohti ka kõikide laste jaoks enne broneeringu tegemist :)Privaatsete ja suuremate broneeringute ning küsimuste korral saada meile päring:
Email again: