LP Villa OÜ
Liivaranna tee 3
Kloogaranna, Lääne-Harju vald
Harjumaa, Eesti 76708

Telefon: +372 533 20 555
E-mail: info@laheperevilla.eu

a/a LHV Pank  EE057700771005526164

Leia meid kaardilt:

Ootame Sinu broneeringu päringut ja räägime meie villast lähemalt!
Oleme imepisike pereettevõte ja et teie elamus meie juures ikka meeldejääv oleks, panime kirja ka broneerimistingimused:
  • Broneeringud palume teha läbi DinnerBooking süsteemi või allpool oleva vormi kauda. Ka FB sõumina on hästi. Telefoni teel me kohti ei broneeri, küll aga võime ennem arutada kuupäevi ja detaile.  
  • Koha tagab ettemaksuarve laekumine ( DinnerBookingus maksekaardiga maksmise võimalus, privaatbroneeringutel maksetähtaeg kokkuleppel). Arve on toidu (sh vesi ja kohvi/tee) eest (va Peakokk XII õhtusöögid). Jookide eest saab tasuda kohapeal sularahas.
  • Broneeringutele, mis annulleeritakse varem kui 48 h enne üritus tagastame ettemaksu. Hiljem kui 48h tehtud broneeringutele kahjuks ettemaksu tagastada ei ole võimalik ning soovitame "piletile" ise uus omanik leida. Võime toidu ka kaasa pakkida.
  • Palume teavitada erisoovidest ( allergiad, talumatused või lastepraad) vähemalt 48 h enne õhtusööki.
  • Parkida palume Kloogaranna parklatesse ja sealt meie juurde jalutada.
  • Jälgime kõiki Eestis kehtivaid reegleid Covid19 leviku tõkestamisel. Meid saab külastada "covid passi" ( läbipõdemise või vaktsineerimise tõend) omades. 
Peatse kohtumiseni!


SUUNDU BRONEERIMA
Esilehelt edasi klikkides näete esmalt eriüritusi, seal all on kalendri viide ning siis näha kõik vabad ajad. Kui Sul on erisoovid või lasteprae (pakume lastele krõbekanapraadi ja desserti, hinnaga 15 EUR) soov, pane see kirja kommentaari või saada meile e kiri :)Privaatsete ja suuremate broneeringute ning küsimuste korral saada meile päring:
Email again: